1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm ile 5 Kasım Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 19. bölümüyle izleyenlerine heyecanlı anlar yaşattı. FOX Tv’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam son bölümde Ozan’ın Çağla’yı evden kovması Arif’i çok öfkelendirir. Ozan’a ders vermek için bir plan hazırlar. Esra ve Ozan bir aradayken gelen haber ikisini de şok edecektir.

Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Özeti

Ozan, Çağla’yı evden kovmuştur. Bu haber Yılmaz Ailesi’nin evinde bomba etkisi yaratır. Çınar, Çağla ve Ozan ayrılığını doğru bulsa da Arif olanlara çok öfkelenmiştir.

Ozan’a ders vermek için bir plan hazırlar. Ozan’ın bundan sonraki tek hedefi ise boşanmak ve sonrasında Esra ile bir hayat kurmaktır fakat Esra Ozan’a karşı mesafelidir.

Ozan, Esra’ya arkadaş olmayı teklif eder. Ozan’la tartışmaktan sıkılan Esra bu teklifi kabul eder ancak Arif’in şirket içindeki hamlesi, Milenyumsoft’ta yeni bir kırılmaya ve bambaşka bir sayfa açılmasına neden olur. Şirket içindeki dengeler tamamen değişecektir. Esra ve Ozan bir aradayken gelen haber ikisini de şok edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir