1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Netflix Ocak 2021 Yayınları

Netflix Ocak 2021 Yayınları
0

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix 2021 Ocak ayı praogramında yepyeni içeriklerle karşımıza çıkıyor. Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya sahip olan Netflix, yeni yılın ilk ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Netflix, aralarında iki tane Türk yapımı içeriğin de olduğu Ocak 2021 tarihinde kataloğuna ekleyeceği dizi ve filmleri duyurdu.

Yerli ve yabancı birçok içeriği bulunan Netflix Türkiye’de, 2021 yılına ilk kez yayınlanacak olan projeler duyuruldu. Türkiye orijinali olarak da bu ay “Azizler” filmi ve “50m2” dizisi de geliyor!
Milyonlarca aboneye ve orijinal & lisanslı içeriklere sahip olan Netflix Türkiye, 2021 yılının ilk ayında yayınlayacağı projeleri, geleneksel videosuyla duyurdu.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=RcTLzUl0Yqs”]

1 OCAK
The Minimalist: Less is Now (Belgesel)
Joshua Fields Millburn ve Ryan Nicodemus tarafından belgeselde, minimalist bir akım üzerinden daha az araç gereçle hayatın sürebileceği anlatılıyor.

6 OCAK
Tony Parker – The Last Shot (Belgesel)
Efsane basketbolcu Tony Parker hayatını anlatan “Tony Parker – The Last Shot” belgeseli, Parker’ın başarılı kariyerini ele alıyor. Belgesel, aynı zamanda Parker’ın kararlılığı sayesinde Fransa’nın en başarılı basketçilerinden biri olmasını nasıl başardığını anlatıyor.

7 OCAK
Pieces of a Woman (Film)
Pieces of a Woman filminde, doğum sonrası bunalım yaşayan bir kadına odaklanıyoruz.Ailesinden ve eşinden uzaklaşıp, çocuğuyla da bağ kuramayan kadın evide trajik bir doğum yapmıştır.

8 OCAK
Lupin (Dizi – İlk Sezon)
Kibar bir hırsız olan Assane Diop’a odaklanan Lupin dizisinde Diop, Arsène Lupin’in maceralarından esinleniyor. Diop, adaletsizlik kurbanı olan babasının intikamını almak için elinden geleni yapacaktır.

Azizler (Film)
Yağmur & Durul Taylan kardeşlerin yönettiği “Azizler” filmi, orta yaş bunalımında olan Aziz’in hikayesine odaklanıyor. Etrafındakilerin de kendisiyle birlikte delirdiğine inanan Aziz, hayatın içinde sıkışıp kaldığı yalnızlık kalabalığından kaçmak için uğraşacaktır.

13 OCAK
Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak (Belgesel)
Belgesel, Amerika’nın şöhreti tüm kıtaya yayılan bir seri katilin yakalanma sürecini anlatıyor. Los Angeles’ın 1985’li yıllarında geçen belgeselin hikâyesinde iki kararlı dedektif, acımasız bir seri katilin peşinde düşüyor.

15 OCAK
Disenchantment (Dizi – 3. Sezon)
Matt Groening’in tasarladığı animasyon dizi, 3.sezonuyla geliyor! Dizide Bean’in daha iyi bir prenses olmak zorunda olma süreci anlatılıyor.

Carmen Sandiego: (Çocuk – 4. Sezon)
4 kısmı yayınlanacak olan çizgi dizinin Carmen ve arkadaşlarının hikayesi devam ediyor. Karlı Himalayalar’dan Mısır piramitlerine uzanan en yeni maceralarında, V.I.L.E.ın bir adım önünde kalmaya çabalıyor.

21 OCAK
Menajerimi Arayın! (Dizi – 4. Sezon)
Türkiye’de de uyarlanan dizide, Paris’teki başarılı ASK ajansının menajerlerinin hikayesi devam ediyor! Andrea tarafından yönetilen ajansın geleceği ise oldukça belirsiz.

22 OCAK
Winx Efsanesi: Kader (Dizi – İlk Sezon)
Winx’in macerası yepyeni bir hikaye ile başlıyor! Genç bir perin ustalaşma ve arkadaşlık kurma hikayesi… Bir yandan da aşklı tadan peri, canavarlarla savaşır ve en önemlisi kendi kimliğini bulmaya çalışır.

Beyaz Kaplan (Film)
Çok satan Beyaz Kaplan romanından uyarlanan film, Zengin bir Hintli ailenin hırslı şoförünün hikayesini anlatıyor. Şoför, fakirlikten kurtulup girişimci olmak için aklını ve kurnazlığını kullanacaktır.

Jurassic World Kretase Kampı (Çocuk – 2. Sezon)
Dinozorlardan kaçmaya devam eden kampçıların macerası, 2.kısımla devam ediyor. Küçük bir grup turistle karşılaştıklarında kurtulacaklarını uman kampçılar, hiçbir şeyi göründüğü göründüğü gibi olmadığını fark edince şaşıracaklardır.

26 OCAK
Snowpiercer (Dizi – 2. Sezon)
Efsane dizinin ikinci sezonunda, kıyamet sonrasında yaşananlara odaklanıyoruz. Buz tutan Dünya’da hayatta kalan son insanlar, devasa bir trende yaptıkları yolcukta türlü maceralara odaklanıyor.

27 OCAK

50m2 (Dizi – İlk Sezon)
Selçuk Aydemir’in yönettiği ve Burak Aksak’ın yazdığı dizide, boş bir terzi dükkânına saklanan ve patronunun ihanetine uğramış bir adamın hikayesi anlatılıyor. Bir anda mahalleli tarafından dükkân sahibinin oğlu sanılır, o da bu kimliğe bürünür.

Penguen Bloom (Film)
Gerçek bir öyküden uyarlanan Penguen Bloom, çatıdan düşmesinin ardından göğsünden aşağısı felç olan bir kadının hikayesini anlatıyor.

29 OCAK
The Dig (Film)
Zengin bir dulun hikayesini anlatan “The Dig” filmi, bir hazine keşfi öyküsüne odaklanıyor.

Gerçek Hazine (Film)
Gerçek Hazine, yaz aylarını Oahu’da geçiren, ama aslında Brooklyn’de büyüyen iki kardeşin, hazine bulma macerasını anlatıyor.

OCAK – TARİHİ BELİRSİZ
Cobra Cai: (Dizi – 3. Sezon)
3. sezonuyla gelen dizide, lisede dojolar arasında çıkan şiddet dolu kavganın ardından Valley ruhu tehlikeye giriyor. Bu durumda öğrencilerin ve senseilerin kaderi belirsizleşiyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir