1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm ile 24 Kasım Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

1 haftalık aranın ardından yeni bölümü ile ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar dizisi heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç ile Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı Uğur Güneş’in yer aldığı Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin .7 bölümünde; Gülfem canından vazgeçti.

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm Özeti

Gülfem, Ali Gelik’in tehditleri yüzünden çaresizdir. Yüreği parçalansa da Davut’tan ayrılır ve büyük bir buhranın içine düşer. Bu ayrılığın acısını kalbine gömen Davut ise artık kararlıdır. Önce kayıp tüfekleri Türk Ordusu’na teslim edecek sonra da madenci arkadaşlarının haklarını canı pahasına savunacaktır. Tüm bunlar yaşanırken Malik, Gülfem’i Ali Gelik’ten kurtarmak için planladığı oyunu devreye sokar.

Mazisi hicap dolu bir kadın olan annesi Saniye’yi çıkartır karşısına. İki cenah arasında büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Verdiği kararları birer birer hayata geçiren Davut kasabayı kasıp kavururken Gülfem’le yolları durmadan kesişiyordur. İki sevdalı ayrı da olsa aşklarının alevi sönmüyordur… Aralarına giren düşmanlara, kaderin acımasız oyunlarına rağmen birbirlerinden vazgeçemiyorlardır. Ve vazgeçmeyeceklerdir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir