Bay Yanlış 9. Bölüm
0

Fox tv’nin sevilen romantik komedi dizisi Bay Yanlış 9. Bölüm ile 28 Ağustos Cuma akşamı yayınlanacak. Bay Yanlış 9. Bölüm fragmanı yayınlanırken, son bölümde Ezgi ve Özgür yeni bir aşka başladılar ve Bay Yanlış 9. bölümünde işler karışmaya başlıyor.

Bay yanlış dizisinin 9. bölümünde Özgür, Ezgi’nin doğum günü için epey heyecanlanırken sürpriz organizasyonda Serdar büyük bir hamle yapıyor. İkilinin yakınlaştığını gören Özgür neye uğradığını şaşırıyor. Bakalım bu gelişme ikilinin aşklarını nasıl etkileyecek.

Bay Yanlış 9. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 9. Bölüm 2. Fragman

Bay Yanlış 8. Bölümde Neler Yaşandı?

Ezgi ve Özgür’ün yakınlaşması, Serdar ve Yeşim’in gelmesiyle bozulur. Özgür’ün Ezgi’ye olan ilgisi Serdar’ı rahatsız eder ve bu durumu Yeşim’le birlikte sorgulamaya başlar. Ezgi’nin Özgür’e olan hislerini ilk Deniz fark eder ve Ezgi’yi yanlış yapmaması için uyarır.

BAY YANLIŞ 8. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ozan ise Özgür’ün Ezgi’ye olan hislerinin farkındadır ve onu bu konuda destekler. İkisinin bir araya gelmesini istemeyen anneler de harekete geçer ve onları ayrı tutmak için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Herkese ve her şeye rağmen Ezgi ve Özgür birbirlerine olan duygularını itiraf edebilecekler midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir