1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 21. Bölüm

Aziz 21. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğeni ile izlenen Show TV dizisi Aziz yeni bölümleri ile sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aziz 21. Bölüm sağlık sorunlarından dolayı 8 Nisan Cuma akşamı yerine 15 Nisan Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarınıdan yayınlanan Aziz bölümleri her hafta yeni bir merak konusu oluşturmaya ve sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Aziz 20. bölümde, Efnan Pierre’den kurtulmak isterken onun eline büyük bir koz vermiştir. Bu koz Aziz ve Efnan aşkının bir kere daha sınanmasına neden olacaktır.

Aziz 21. Bölüm Fragmanı

Aziz 20. Bölüm Özeti

Aziz can çekişirken Efnan’ın gizemli yokluğu akıllarda soru işareti bırakır. Kenan, Pierre ve Galip’in de desteğiyle şehirdeki ticaret dengesini altüst edecek bir yola başvurur. Böylece Aziz, gözünü açar açmaz çetin bir mücadelenin içinde bulur kendisini.

Adem’in şiddetine dayanamayan Dilruba herkesi tedirgin edecek bir karar alır. Efnan Pierre’den kurtulmak isterken onun eline büyük bir koz vermiştir. Bu koz Aziz ve Efnan aşkının bir kere daha sınanmasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir