1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 26. Bölüm

Kalp Yarası 26. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 26. Bölüm ile 27 Aralık Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası’nın yeni bölümünde Yaman’ın Adnan’ın oğlu olduğu gerçeği Azade’yi sarsarken, bulunduğu delikten kurtulmaya çalışan Hande herkese büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Şahin, Ayşe’yi en zayıf yerinden vurmaya karar verir ve planını devreye sokar.

Kalp Yarası 26. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 26. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 25. Bölüm Özeti

Birbirlerine duydukları aşk sayesinde önlerine çıkan tüm engelleri aşan Ayşe ve Ferit, yeniden evlenmeye hazırlanmaktadır. Fakat Şahin’in Ayşe’nin gitmesine izin vermeye niyeti yoktur. Şahin, Ayşe’yi en zayıf yerinden vurmaya karar verir ve planını devreye sokar. Yaman’ın Adnan’ın oğlu olduğu gerçeği Azade’yi sarsarken, bulunduğu delikten kurtulmaya çalışan Hande herkese büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Bu sürpriz Hande’nin hayatını değiştirirken Betül’ü de yeni kararlar almaya zorlayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir