1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 9. Bölüm

Baba 9. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baba yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Baba 9. Bölüm ile 12 Nisan Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Baba dizisinin 8. bölümünde; Emin’in fenalaşmasıyla bütün aile soluğu hastanede alır. Emin’in hastalığını öğrenen aile yıkılır. Kadir ve Fazilet, Emin’in tedavisiyle ilgilenirken, onların yokluğunda köşkte fırtınalar kopar.

Baba 9. Bölüm Fragmanı

Baba 8. Bölüm Özeti

Emin’in hastalığını öğrenen aile yıkılır. Kadir ve Fazilet, Emin’in tedavisiyle ilgilenirken, onların yokluğunda köşkte fırtınalar kopar. Servet ve Yaşar arasındaki gerilim, ipleri kopma noktasına getirir. Yaşar, Büşra ile ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşırken bu durum aileyi karıştırır. Servet, İlhan’dan intikamını almak için harekete geçer. Bu sürpriz hamle, bütün dengeleri değiştirecektir. Kadir ailesini bir arada tutmak için çabalarken Büşra’dan hiç beklemediği bir yara alır..

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir