1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 12. Bölüm

Masumiyet 12. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları FOX tv ekranlarında yayınlanıyordu. Masumiyet dizisi artık Pazartesi akşamları ekranlara gelecek. Masumiyet 12. Bölüm ile 17 Mayıs Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 11. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde; Hale, İsmail’i köşeye sıkıştırır. Son bölümde İsmail tutuklanır. Tüm hesaplar değişir. Hale’nin planıyla köşeye sıkışan İsmail, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmek ve teslim olmak zorunda kalır. Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet 11. son bölüm özeti.

Masumiyet 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=tBq9FUO8qAc”]

Masumiyet 11. Bölüm Özeti

İsmail’in şok itirafıyla yer yerinden oynarken, Umut’un o gece olay yerinde olduğunun tespit edilmesiyle davanın seyri değişir.

Bahar ve Ela ortaya çıkan şok gelişmelerle sarsılır, birbirlerinden habersiz aynı gerçeği arayan anne kız, gerçekler ve yalanlar arasında arafta kalır. İsmail’in gölgesinden kurtulan Hale ve İlker için ise vakit, karanlık aile geçmişleriyle hesaplaşma vaktidir.

İsmail’in yıllarca gözlerden saklamayı başardığı hastalıklı dünyası göz önüne serilirken İlker, İrem ve Ela arasındaki dengeler bir kez daha değişir. Harun’un gizli gündemleri ise saklı kalmış bambaşka gerçekleri su yüzüne çıkarmak üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir