1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 16. Bölüm

Alev Alev 16. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen Show TV dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile devam ediyor. Alev Alev 16. Bölüm ile 25 Şubat Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin sevilen dizisi Alev Alev 15. son bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Zuhal Olcay’ın yer aldığı Alev Alev’in yeni bölümleri Perşembe akşamları yayınlanıyor. Alev Alev 15. son bölümünde; Güneş, Cemre ile kalmayı seçiyor. Adnan, Ömer’in ailesi hakkında bir iz buluyor. Çelebi’den büyük darbe geliyor. Alev Alev 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alev Alev 15. son bölüm özeti.

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6HwlSoY3gKI”]

Alev Alev 15. Bölüm Özeti

Alev Alev 15. Bölümünde Çelebi, Cemre’nin kızını görememesi için engel çıkarmaya devam eder. Bu süreçte Rüya, Çiçek, Tomris ve Hanım’dan oluşan kadın dayanışması Cemre’nin en büyük yardımcısıdır. Çelebi belediye başkanlığı adaylığı konusunda köşeye sıkışır, kendisinden bir basın açıklaması düzenleyip, adaylıktan çekildiğini duyurması istenir. Mahallede ortaya çıkan büyük bir sürpriz ise geçmişin defterlerinin açılmasına sebep olacaktır.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir