1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 8. Bölüm

Aziz 8. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aziz 8. Bölüm ile 24 Aralık Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aziz dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı dizi Aziz dün akşam yeni bölümü ile ekrana geldi. Dizide bu hafta Aziz’in atölyeyi açmak için Mustafa Kemal Atatürk’ün yardım ettiğini öğrendiği sahnede Hatice Ana’dan duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

Aziz 8. Bölüm Fragmanı

Aziz 8. Bölüm 2. Fragmanı

Aziz 7. Bölüm Özeti

Efnan, şehri terk ederken uğradığı bir saldırı sonucu kendisini Pierre’in yanında bulur. Bu sırada Pierre’in ise sürpriz bir konuğu vardır: Mısır Prensesi Fevziye. Prensesin gelişi, şehirdeki ticaret dengesini hareketlendirirken Efnan ve Aziz’in hikâyesine de derinden dokunur. Adem, Dilruba’nın sevgisini sınamak için ona Aziz’le ilgili mühim bir sır verir. Dilruba bu sırla nasıl baş edeceğini düşünürken, Maksude’nin eline geçen bir mektup, Aziz’i hayâl kırıklıklarıyla dolu bir gizemin peşine düşürecektir…
Marka Tescilinde Büyük Fırsat! 1 Marka Alana, 1 Marka BedavaADRES PATENT

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir