1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 27. Bölüm

Çukur 4. Sezon 27. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerin Çukur 119. bölüm ile ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 27. Bölüm ile 1 Mart Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 118. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Yamaç ve Efsun’un karşılaşması damga vurdu. Reyting rekortmeni Çukur dizisi 118. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 119. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Çukur 4. Sezon 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Zw4jPadWPcU”]

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm Özeti

Yamaç ve Efsun karşılaşmasında neler olacağı merakla beklenirken, ikilinin yüzleşmesi duygu dolu anlar yaşatacak. Yamaç’ın elinden kurtulan Kulkan, hayatta kalmak için Amca’ya karşı son kozunu oynayacak. Yamaç hem aile içinde yaşananları hem de mahalledeki değişimin arkasında neler olduğunu öğrenecek.

Bir yandan Yamaç’ı kaybetmekten korkan diğer yandan doğru bildiklerine inanan Vartolu, Amca’nın verdiği görevle nefesleri kesen bir aksiyona girişecek. Yamaç, Çukur’da gördüğü manzaralardan sonra Amca’nın karşısına geçerek tarafını seçecek. Bu durum Çukur’da yepyeni bir dönemin başlangıcı olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir