Cam Tavanlar 2. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Cam Tavanlar yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Cam Tavanlar 2. Bölüm ile 16 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cam Tavanlar’ın ilk bölümü Show Tv’de yayınlandı. Başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın paylaştığı dizi Cam Tavanlar 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile Show Tv ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Cam Tavanlar 2. Bölüm’de sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

Cam Tavanlar 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Cam Tavanlar 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=LNcRaf_YbHI”]

Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=IMYA0MdjB_s”]

Cam Tavanlar 1. Bölüm Özeti

Kadınların merdivenleri tek tek tırmandığı, erkeklerin ise asansörle dümdüz yukarı çıktığı bir dünyadayız. Bu dünyanın tam ortasında, azimli, çalışkan, güçlü bir kadın; Leyla… Dişiyle tırnağıyla kurduğu restoran zincirinin CEO’su. Erkekler dünyasında bir kadın olarak varlığını korumaya çalışan Leyla, restoranda ansızın patlak veren bir yangının sonuçlarıyla mücadele etmeye başlıyor fakat devasa bir problemin adım adım yaklaştığından henüz habersiz…

Leyla ve başarılı bir yönetici olan Cem Kumcu’nun yollarının kesişmesi, ikili arasında kolay kolay sönmeyecek bir yangın başlatıyor. Alevler yükseldikçe mücadele, rekabet, çekişme ve aşk harlanacak; ikili kendilerini büyük bir savaşın içinde bulacak. Bakalım bu savaşın bir galibi olacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir