1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 43. Bölüm

Camdaki Kız 43. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Camdaki Kız 43. Bölüm ile 19 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Camdaki Kız dizisi heyecan dolu sahneleri ile izleyenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 12 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Camdaki Kız son bölümü reyting sıralmasında total de 5,25 puan alarak 3. oldu. Camdaki Kız 42. bölümde; Feride, kızı Nalan’a karşı ilgisi olduğunu net bir şekilde öğrendiği Hayri ile sert bir konuşma yaptı. Muzo, yeni Yönetim Kurulu Başkanı olurken Rafet, Gülcihan’dan boşanacağını Cavit’e söyledi. Cana, Nalan hakkında gerçekleri Sedat’a söyledi. Feride otele çağırdığı kızına tüm gerçekleri anlattı.

Camdaki Kız 43. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 43. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 42. Bölüm Özeti

Hayri’nin Nalan’a olan ilgisini artık net bir biçimde öğrenen Feride, Hayri ile sert bir konuşma yaptı. Hayri bu kez Feride’ye boyun eğmedi. Sedat’ı evine çağıran Cana, Feride’nin Nalan’ın annesi değil anneannesi olduğunu Sedat’a söyledi. Hayri’nin kendisini tehdit ettiğini de söyleyen Cana duydukları karşısında şoke oldu.

Koroğlu şirketinde Rafet emeklilik kararı alırken yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo’yu seçmesi Selen’i delirtti. Muzo gitmekten vazgeçse de Pera ile evlenmekten vazgeçmediğini duyurdu. Rafet, eşi Gülcihan’la boşanabileceğini Cavit’e söyledi. Nalan, Billur ile konsolosluğa gönderdiği Hayri’nin uzun süre haber vermemesi nedeniyle kıskançlık krizine girdi. Sedat, Feride’ye Nalan hakkındaki gerçekleri öğrendiğini ifade ederken Feride kendisinin bu durumu açıklaması gerektiğini söyler. Otele giden ve kızı gelmeden ilaç içen Feride kızına Sema İpekoğlu’nun ablası olduğunu değil annesi olduğunu itiraf etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir