1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 42. Bölüm

Mucize Doktor 42. Bölüm
1

Perşembe akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 42. Bölüm ile 17 Aralık Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Mucize Doktor 41. Bölüm ile 10 Aralık Perşembe akşamı ekranlara geldi. Son bölüme; Ali’nin Nazlı’ya ‘Seni aklımdan çıkaramıyorum’ demesi damga vurdu. Mucize Doktor dizisinin 41. son bölümünde; Sevilay olayı sosyal medyada bomba gibi patlar ve hem Tanju hem de hastane köşeye sıkışır. Durumu kurtarmak isteyen Tanju, Ferman’a zorlu bir vakayı alması için baskı yapar.

Mucize Doktor 42. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vMTJQROwXoM”]

Mucize Doktor 42. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ku9Rg1jBxbck”]

Mucize Doktor 41. Bölüm Özeti

Ferman’ın başka planları vardır. Diğer tarafta Nazlı’yla ayrılığın boyutlarını yeni kavrayan Ali depresyondadır. Ama o da kendini Ferman’la tutuştukları garip bir cerrahi düellonun ortasında bulur. Aşk acısı çeken Nazlı, Ali’nin yeni bir eve taşındığını ve kendini tamamen vakalara verdiğini öğrenir ve unutulduğunu hisseder. Bu sırada Ali’nin bambaşka bir derdi vardır; o da tuhaf, yeni komşusu Ezo’dur ve Ali ondan son derece rahatsızdır. Diğer tarafta yeni cerrahi şefi Ferda ve Ferman kendilerini tekrar bir cerrahi düellonun ortasında bulurlar.

Bir vakanın Tanju’nun eski bir hastası olması işleri iyice karıştırır. Zaman süratle daralırken Nazlı, Ali’ye Ferman da Tanju’ya karşı doldukça dolar. Sonunda beklenen yüzleşmeler gerçekleşir. Ama bunların herkes için beklenmeyen sonuçları olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Zavallı Ali, hic birseyden haberi yok :( Bu başhekim bozuntusu ne cani bi herif çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir