Kahraman Babam 5. Bölüm
0

Show TV ekranlarının yeni sevilen dizisi Kahraman Babam yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kahraman Babam 5. Bölüm ile 5 Temmuz Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin kısa sürede büyük bir ilgi gören dizisi Kahraman Babam, 5. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni bölüme savcının karşısına çıkan Ömrüm’ün söyleyecekleri damga vuracak. İşte Kahraman Babam 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kahraman Babam 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XiOS0xHBfWs”]

Kahraman Babam 4. Bölüm Özeti

Kahraman Babam’ın dördüncü bölümünde Uğur’un anlattıklarından sonra şüphelenen ve kundaklama çetesinin bir üyesi olan Tufan ile görüşmeye giden Yonca, kendini korkunç bir olayın tam ortasında buldu. Tufan’ın gözlerinin önünde ölmesiyle travma yaşayan Yonca, Uğur ile yüzleşmek için yeniden onun karşısına çıktı. Uğur, Tufan’ın öldürüldüğünü düşünürken Yavuz ve çetesi, Tufan’ın ölümünü örtbas etmek için vakit kaybetmedi. Adli tıp raporunda Tufan’ın ölüm sebebi zehirlenme yerine kalp krizi olarak belirtildi.

Uğur, bu duruma inanmazken bulduğu ipuçlarını araştırmaya devam ederek kundaklama çetesinin en tepesindeki isme ulaşmaya bir adım daha yaklaştı. İtfaiye ekibinin hayat kurtarma sahnelerinin damga vurduğu bölümde Uğur, İlker ve Murat’ın, hamile bir kadını kurtardığı anlar ekran başındaki izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Uğur’un Ömrüm’ün okuluna gittiğini öğrenen Zehra’nın, baba kızın görüşmesine engel olmak için yaptığı tehlikeli plan ise herkesi bir kez daha şoke etti. Ömrüm’ü okuldan almaya gitmeyen Zehra, küçük kızı Uğur’un almasını bekleyerek tuzak kurdu. Uğur, Ömrüm’ü okuldan alıp evine götürürken Zehra da planını uygulamaya başladı ve karakola gitti. Uğur’un Ömrüm’ü kaçırdığını söyleyerek şikayetçi olan Zehra’nın bu hamlesinden sonra neler olacağı şimdiden büyük bir merak konusu…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir