1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 10. Bölüm

Baht Oyunu 10. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Baht Oyunu 10. Bölüm ile 24 Ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Funda İlhan, Hande Subaşı ve Altan Erkekli yer aldığı Baht Oyunu 9. bölümde Ada, Bora’nın arkasından dönen oyunları öğreniyor! Ada, Bora’nın yeni asistanının ajan olduğunu ispat edebilecek mi? İşte yeni bölüm fragmanı!

Baht Oyunu 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SFlW5qBEr2I”]

Baht Oyunu 10. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lgTGe0Fk0zU”]

Baht Oyunu 9. Bölüm Özeti

Şirkette Bora’nın işe yeni bir asistan alacağı haberi dolaşmaya başlar. Yerini kaybetmek istemeyen Ada, Tuğçe ile güçlerini birleştirerek asistan adaylarını elemeyi başarır ancak aniden ortaya çıkan sürpriz bir aday tüm planlarını bozar. Bora’nın çocukluk arkadaşı Meltem, asistan göreviyle işe başlar. Meltem ve Bora’nın samimiyeti Ada’yı çileden çıkarırken, Meltem’in şüpheli tavırlarını fark eden Ada, durumu Tuğçe’ye açıp yardım ister.

Ada ve Tuğçe, Meltem’i takibe alıp bir açığını yakalamaya çalışır. Ada, Bora’yı Meltem konusunda uyarır ancak Bora, Ada’nın kıskançlık ettiğini düşünür. Bunun üzerine Ada, Meltem’in gerçek yüzünü Bora’ya göstermek için kolları sıvar.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-21

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir