1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 613. Bölüm

Arka Sokaklar 613. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 613. Bölüm ile 4 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

15 sezonu aşkındır yayında olan Arka Sokaklar bölümleri izleyicileri Cuma akşamı ekran başına toplamaya devam ediyor. Arka Sokaklar 612. bölümde Noyan’ın kaçırdığı Ezgi tehlikede! Arka Sokaklar son bölümde Mesut ve Selin’in düğün telaşı yine talihsizliklerle sınanır. Takıntılı Noyan, Ezgi’yi kaçırmıştır. Ekip hep birlikte peşlerine düşse de Noyan’ı ellerinden kaçırılar.

Arka Sokaklar 613. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 612. Bölüm Özeti

Ezgi’nin Noyan’ın yanındaki koruma görevi hala devam etmektedir. Cemal ve Ezgi birbirleriyle eskisi kadar sık vakit geçiremedikleri için yakınırlar. Bu sırada Ezgi, Noyan’ın davranışlarında bir gariplik sezer. Fırsat yakaladığı anda gizlice Noyan’ın ofisine giren Ezgi, edindiği bilgilerle Noyan’ın suç geçmişinin kapısını aralar.

Bir inşaat işçisi olan Alişan iş kazası geçirir. Tesadüfen olay yerine yakın olan ekibimiz duruma şahit olur. Alişan iyileşene kadar dinlenmelidir fakat o ne olursa olsun çalışmaya niyetlidir. Alişan’ın bu ısrarının altında yatan dramatik gerçekler ekibimizi derinden etkileyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir