1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

The Walking Dead 9.Sezon 2.Yarı Yeni Fragman

The Walking Dead 9.Sezon 2.Yarı Yeni Fragman
0

The Walking Dead’in 9. sezonundan yepyeni bir fragman yayınlandı.

The Walking Dead 9.Sezonu ile Geri Dönmeye Hazırlanıyor

The Walking Dead’in Şubat’ta geri dönmeye hazırlanan 9. sezonundan yeni bir tanıtım yayınlandı. Çarpıcı tanıtımda, diziye bu sezon dahil olan Whisperers’ın lideri Alpha’yı izliyoruz.

The Walking Dead 9.Sezon Yenilikleri

Dikkat spoiller içerebilir. The Walking Dead’in heyecan dolu 9. sezonunda seyirci bir dizi yenilikle karşılaştı. Dizinin hikayesi zamanda atlama yaparken başrol oyuncusu Andrew Lincoln’a veda etti. Buna ek olarak yeni bir tür zombi olan Whisperers ile tanıştık. 9. sezonun ilk yarısının son bölümlerinde ise Whisperers’ın asıl kimliklerini öğrendik. Şubat’ta geri dönmeye hazırlanan 9. sezon beklentileri yükseltirken diziden yayınlanan yeni tanıtım, merak dozunu daha da artırdı.

Whisperers

The Walking Dead’in yeni tanıtımında Whisperers’ın karizmatik lideri Alpha’yı maskesini giyerken görüyoruz. Karaktere Fantastic Beasts’in yıldızı Samantha Morton’ın hayat verdiğini hatırlatalım.

The Walking Dead Oyuncu Kadrosu

The Walking Dead’in oyuncu kadrosunda Norman Reedus, Ross Marquand, Tom Payne, Danai Gurira, Avi Nash, Nadia Hilker, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan gibi isimler var. Robert Kirkman imzalı çizgi romandan uyarlanan dizinin showrunner koltuğunda Angela Kang var. 

The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Geri Dönüyor

AMC ekranlarında yayınlanan The Walking Dead, 9. sezonun ikinci yarısıyla 10 Şubat’ta geri dönüyor.

The Walking Dead 9.Sezon 2.Yarı Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir