İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 26. Bölüm

Sefirin Kızı 26. Bölüm
+ - 0

Star ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı 26. Bölüm ile devam ediyor. Yeni bölüm Sefirin Kızı 2 Kasım Pazartesi akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 25. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Dizinin son bölümünde Akın Ve Sancar’ın uçurumdan düşmesi diziye damga vurdu. Nare gözyaşları içinde Sancar’dan özür diler, Melek’in yanında olmanı çok istedim der. Sancar ise bu duruma dayanamaz Nare’ye sarılır ve “Kurban olurum sen özür dileme” diyerek karşılık verir.

Sefirin Kızı 26. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 25. Bölümde Neler Oldu?

Sancar Alacakuş’u serbest bırakmıştır, Alacakuş da yavrusunu alıp uçacaktır ama bunu yavru kuşa nasıl anlatacaklardır? Nare ve Sancar kendi acılarını bir kenara koyup kızlarına bu ayrılığı anlatmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar ama Nare veda zamanı yaklaştıkça dağılır.

Bir yanda kızını babasından ayırmak, bir yanda yine köksüz kalmak, bir yanda da affedememek. Ne ayrılabilir ne kavuşabilir; bir arafta kanayıp durur.

Sancar ise sevdasını ve kızını uğurlar, bütün hesaplarını kapatır ve uçuruma çıkar ama kader, onlar için destanı baştan yazmaktadır. Bu sefer Alaca’nın değil, efesinin yere çakılacağı bir destan.

Yorum Yap