Aşkın Tarifi 8. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Aşkın Tarifi 8. Bölüm ile 2 Ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir haftalık bayram tatilinin ardından 26 Temmuz Pazartesi akşamı ekran macerasına kaldığı yerden devam eden Kanal D’nin fenomen dizisi Aşkın Tarifi 7. son bölümde, Naz’ın, Fırat’ın bilgisayarında kendisiyle ilgili dosyayı görmesi, ikili arasındaki gerilimin artmasına neden oldu. Taylan’ın Feza’yı kullanarak kurduğu plan başarılı olurken final anında Fırat’ın annesinin Naz’a söyledikleri son bölüme damga vurdu.

Aşkın Tarifi 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=LfggJD8CRAE”]

Aşkın Tarifi 8. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HS8zVxhvbVw”]

Aşkın Tarifi 7. Bölüm Özeti

Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Aşkın Tarifi 7. son bölümüyle ekranlara damga vurdu. Dizinin 26 Temmuz tarihli bölümünde Naz’ın Fırat hakkında öğreneceği bir bilgi, Naz’ın Fırat’a karşı olan duygularını tekrardan sorgulamasına neden oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Naz’ın yüzüğü çıkarması dikkat çekti.

Naz’ın, Fırat’ın bilgisayarında kendisiyle ilgili dosyayı görmesi, ikili arasındaki gerilimi iyice arttırır. Naz’ın Fırat’la ilgili hissettiği güvensizlik duygusu, daha da büyür. Fırat, dönülemez bir yola girdiğini düşünürken, yardımına yetişen sürpriz biri sayesinde, Naz’ın güvenini kazanmak için yeni bir yol bulur. Böylece, Taylan’ı da alt edebilecektir. Taylan da Fırat’a karşı boş durmaz. O da Feza’yı kendi safına çekerek, Fırat’tan habersiz, ona karşı bir atağa geçer.

Taylan’ın Feza’yı kullanarak kurduğu plan, iki taraf arasındaki iplerin daha da gerilmesine sebep olacaktır. Üstelik Taylan’ın kariyerini tazelemek için yaptığı başka plan da yine Fırat’la yollarının kesişmesine sebep olur. Fırat’ın planındaki bir son dakika gelişmesi, Naz’la Fırat’ın arasını biraz da olsa yumuşatır. Ancak, Naz’ın Fırat hakkında öğreneceği bir bilgi, Naz’ın Fırat’a karşı olan duygularını tekrardan sorgulamasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir