Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 19. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 erkanlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 19. Bölüm ile 10 Şubat Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümler ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 18. bölümünde; Pietro’nun taarruz emriyle Midilli’de büyük bir katliam gerçekleştiren Rodos Şövalyeleri, ele geçirdikleri Müslüman ahaliyi Hristiyan olmaya zorlamışlardı. Kurdukları planla Midilli’ye girmeyi başaran Oruç Reis ve leventleri, Gladyus ile Leonardo’nun işkencelerine direnen Müslüman ahaliyi ve Midilli’yi kurtarabilecek midir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 19. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 19. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 18. Bölüm Özeti

Oruç ve Hızır Hristiyan birliği temsilcilerini İskenderiye’de öldürmüştü. Topraklarında işlenen bu cinayetin ardından Karabay ne yapacaktır? Oruç ve ailesinden intikamını nasıl alacaktır? Oruç kendisini öldürmek için atılan pusuda Şahbaz’ın parmağının olduğunu anlamış ve silahını onu öldürmek için doğrultmuştu. Fakat kardeşine kavuşmak için Şahbaz’a ihtiyaç duyan Isabel Oruç’u durdurmuştu. Oruç Şahbaz’dan intikamını nasıl alacaktır? Oruç, söz verdiği gibi Isabel’in kardeşini kendisi mi bulacaktır? Osmanlı’dan Hüma’ya bir gemi geleceğini öğrenen Firuze, Şahbaz’dan bu gemiyi patlatmasını istemişti. Fakat ağabeyinin yaptığı bu anlaşmadan haberi olmayan Şahsenem İskenderiye’ye gelirken Osmanlı gemisini kurtarmıştı. Şahbaz gemisinin Şahsenem tarafından yerle bir edildiğini öğrendiğinde ne yapacaktır? Planları suya düşen Firuze şimdi ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir