1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kara Tahta 7. Bölüm

Kara Tahta 7. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kara Tahta yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kara Tahta 7. Bölüm ile 25 Mayıs Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kara Tahta bölümleri heyecanlı dakikalara TRT1 ekranlarında tanıklık ettirtmeye devam ediyor. 18 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kara Tahta son bölümü reyting sıralamasında 2,37 izlenme oranı ile Total de 14. oldu. Kara Tahta dizisinin 6. bölümünde; Irmak Atlas’ın polisler tarafından götürülmesini çaresizlik içinde izlerken bir kez daha kahrolur. İçindeki öfke ve acıyla Bekir’in kapısına dayanan Irmak, tüm gerçeklerin artık kendisinde de bildiğini söyler.

Kara Tahta 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kara Tahta 7. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 6. Bölüm Özeti

Atlas’ın karşısına çıkan beklenmedik kişi tüm suçlamaları savuşturmak adına elinden geleni yapacaktır. Atlas’ın üzerine atılan suça dair deliller ise oldukça güçlüdür. Atlas, bulunduğu durumda dahi öğrencilerini ve Aylin’i ihmal etmemenin bir yolunu bulur. Bekir ise Atlas’ın başına gelenleri fırsat bilerek öğrenci velilerini galeyana getirir. Bekir, meslektaşlarının ve öğrencilerinin Atlas’ın arkasında güçlü bir duvar gibi durduğunu sonradan bizzat görecektir. Münevver, Atlas ve Irmak’ın yakınlaşmasını engellemek için Bekir’in de etkisiyle fevri hareketlerine devam ederken Atlas’ın karşısına çıkan bir diğer zorluk ise öğretmenliğini riske atacak mıdır?”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir