Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 11. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 11. Bölüm ile 2 Aralık Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener ve Yetkin Dikinciler’in yer aldığı Barbaroslar, 10.bölümde; Baba Oruç’u, Isabel üzerinden kurduğu tuzakla esir alan Pietro’nun gaddarlığından Isabel de payı alır. Kızının Pietro tarafından işkenceye uğradığını duyan Sylvio nasıl bir tepki gösterecek? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 11. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 10. Bölüm Özeti

Osmanlı Devleti’nin desteklerini arkalarına alan Barbaros kardeşler bu hafta yine nefes kesen bir bölümle izleyiciyle buluşuyor. Zalimlere açtıkları bu savaşta Baba Oruç ve Hızır Reis’i hangi tehlikeler bekliyor;
Geçtiğimiz bölümde Unita’nın altınlarını ele geçiren ve altınları asıl sahiplerine vermek isteyen Baba Oruç’u, Isabel üzerinden kurduğu tuzakla esir alan Pietro, gaddarlığını sonuna kadar gösterecek. Bu zalimlikten Isabel’de aynı payı alacak. Kızının Pietro tarafından işkenceye uğradığına şahit olan Sylvio nasıl bir tepki gösterecek?

Bu sırada Pietro, yakın adamı Alfeo’ya Despina’yı kaçırtmıştı. Ancak Alfeo, İlyas ve Eshter’in peşine düşmesi neticesinde onlara yakalanmış ve elinden kurtulmak isteyen Despina bir uçurumdan düşüp ölmüştü.

Diğer taraftan Hızır ile Niko, Işığın Kızı’nı bulmak için vardıkları Tenebris Adası’nda birçok tuzağı atlatmış fakat Diego’nun tuzağına düşmüştü. Etrafları onlarca düşman askeriyle sarılı olan Hızır ile Niko’nun yardımına Işığın Kızı Meryem yetişmişti. Meryem, Hızır ile Niko’yu bu tuzaktan kurtarmayı başarabilecek midir?

Tüm bunların yanı sıra babasıyla ters düşen ve Pietro ile yaptığı ittifak neticesinde Oruçlara karşı hasmane bir tutum sergileyen Şahbaz, Oruçlara yardım etmekte ısrar eden babası Kılıç Beyi öldürtmüştü. Kılıç Beyin gemisiyle Tenebris’e ulaşan Hızır, geri dönebilmek için yine bu gemiye ihtiyaç duyacak fakat Şahbaz, ona yardım için bir gemi göndermeyecektir. Hızır, Niko ve Meryem, Tenebris’ten nasıl kurtulacaktır? Onların Tenebris’ten çıkmasında Derviş nasıl bir rol oynayacaktır?

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-34

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir