1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 600. Bölüm

Arka Sokaklar 600. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 600. Bölüm ile Cuma akşamı ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yılların eskitemediği dizi Arka Sokaklar 600. Bölüm ile 22 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 599. bölüm Kanal D’de izleyiciyle buluştu. Başrollerini Sevket Çoruh ve Zafer Ergin’in dizide bu hafta Bora, tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Harun ise kardeşinin başına gelenlerden dolayı Mesut komiseri suçlar. Arka Sokakların son bölümünde; Ekip gözaltına alınıyor! Soruşturma için Ankara’dan müfettiş İdil görevlendirilir. Ekip müfettiş soruşturmasında neler yaşayacak?

Arka Sokaklar 600. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 599. Bölüm Özeti

Bora, tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Harun ise kardeşinin başına gelenlerden dolayı Mesut komiseri suçlar. Mesut’un hakkında soruşturma açılması için baskı yapar ve amacına ulaşır.

Soruşturma için Ankara’dan müfettiş İdil görevlendirilir. Bu sırada Hamit, öldürdüğü Rıdvan’ın patronunun Harun olduğunu öğrenir. Harun, kardeşi Bora’nın intikamını almak isterken Hamit de onun peşine düşer. Ekibimiz, Kerim ve Vildan Aslan’ın peşindedir.

Kurulan tuzak ile “Yaralı Yüz”ün kimliğini açığa çıkartan ekibimizin operasyonuna, narkotik şube ekipleri de katılır. Üzerlerindeki artan baskı Kerim Aslan ve Vildan’ı yer değiştirmek zorunda bıraktırır.

Vildan, cezaevinde bulunan Bartu’yu ortadan kaldırmak ister. Kerim tarafından tehdit edilen Aslı’nın evi koruma altına alınır. Aslı’nın evini koruma görevinde olan Emre’nin aracında uyuşturucu bulunur ve gözaltına alınır.

Ekibimiz gelen ihbar üzerine, ormanlık alanda işlenen bir cinayeti araştırmaya başlar. Ceset adeta cerrah titizliği ile parçalara ayrılmıştır. Kimlik tespiti sonrası öldürülen kişinin Saadet adında bir kadın olduğu anlaşılır.

Saadet’in sosyal medya fenomeni kızı Şebnem’e ulaşılır. Şebnem’den alınan bilgiler ile Saadet’in sevgilisi doktor Rauf sorgulanmak için gözaltına alınır.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-38

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir