Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 9. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bir haftalık aranın ardından tekrar ekranlara gelmeye başladı. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 9. Bölüm ile 18 Kasım Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi 8. ve son bölümüyle TRT1’de ekrana geldi. Antuan, Radko ve adamları, Kalimnos’tan çıkmak üzere olan Baba Oruç ve leventlerinin etrafını sarmıştı. Barbaroslar, 8.bölümde Baba Oruç ve leventleri bu çemberi yarabilecek mi?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 9. Bölüm Ön İzleme

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 8. Bölüm Özeti

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 8. bölümde Sırlı Kitabı ve Eshter’i, düşmanın elinden almak için baskın düzenleyen Baba Oruç, Hızır Reis ve leventler Kalimnos Kalesi’ne sızmışlardı. Baba Oruç, Eshter’i bulunduğu zindandan kurtarmış, Hızır Reis ve Niko ise Giovanni’in yardımı ile büyük bir tehlikeye atılıp Pietro’nun odasına girmiş ve kitabı saklanılan yerden almışlardı.

Antuan, Radko ve adamları, Kalimnos’tan çıkmak üzere olan Baba Oruç ve leventlerinin etrafını sarmıştı. Baba Oruç ve leventleri bu çemberi yarabilecek mi? Kalimnos’tan çıkmaya çalışırken onları nasıl tuzaklar bekliyor? Aynı anda Pietro tarafından kıstırılan Hızır Reis ve Niko kaleden çıkabilecekler mi? Kalimnos baskını, İskenderiye’de nasıl karşılanacak? Baba Oruç’a verdiği gemi nedeniyle Kılıç Bey ve oğlu Şahin arasında neler olacak?

Diğer yandan İshak Ağa, ailesinin katili olarak gördüğü Yorgu’yu yakalamış ve boğazına hançerini dayamıştı. Yorgo buradan da kurtulabilecek midir yoksa onun için her şeyin sonu mu gelmiştir? Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-13

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir