1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 4. Bölüm

Yargı 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 4. Bölüm ile 10 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yayınlandığı ilk günden itibaren farklı konusu ile birlikte izleyenler tarafından büyük bir beğeni kazanan Yargı dizisi dün akşam ekranlara gelen son bölümü ile yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Arabada bulunan fotoğraftan sonra mahcup olan Ilgaz, Ceylin’e yanında olduğunu ispatlamaya çalışıyor. İnci ile Metin’in babasının arasında ne yaşandığı merak konusu oldu. Ilgaz, babasından İnci ile olan fotoğraflarının hesabını sorarken, Ceylin kardeşinin katili bulmak için her türlü sınırı zorlamaya başladı.

Yargı 4. Bölüm Fragmanı

Yargı 4. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 3. Bölüm Özeti

Ceylin’in bulduğu İnci ve Metin’in yan yana çekilmiş fotoğrafı, Ilgaz’la ikisinin arasındaki hassas dengeyi yeniden zorlar. Ilgaz babasının kendisine söylediği yalanın yarattığı şokla baş etmeye çalışırken Ceylin, İnci’nin katilini bulabilmek için kendisinin yanı sıra Ilgaz ve Eren’in de sınırlarını zorlar. Bu durum Pars’ın da yavaş yavaş dikkatini çekmektedir.

Pars hem kardeşi Neva’nın intikamını almak hem de içten içe Ilgaz’ın hata yapmasını istediği için Çınar’ı tutuklu yargılatmaya kararlıdır. Ceylin ise, Çınar’ı savunduğunu ailesinden gizlemek zorundadır. Ilgaz ve Ceylin bir yandan gerçek katili bulmaya çalışırlarken, bir yandan da Çınar’ın tutuksuz yargılanması için çabalarlar. Ancak, Pars ve Zafer yüzünden ikisi de oldukça sıkışmış durumdadır.

Cinayetin ve İnci’nin herkesten gizlediği hayatının üzerindeki perde aralandıkça Ceylin de Ilgaz da kendilerini hiç beklemedikleri dönemeçlerde savrulurken bulacak, ikisi de ailelerinin tahmin edemedikleri sırları olduğunu git gide daha da sarsan acı tecrübelerle öğrenmek zorunda kalacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir