1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 30. Bölüm ile 20 Nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri sıkı bir şekilde takip ediliyor. Masumlar Apartmanı 29. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 29. bölümde; Neriman’ın kaçma teşebbüsü başta Han olmak üzere herkesi şoke etmiştir. Safiye tam bir kriz halindedir. Evde durumlar iyice gerilir. Masumlar Apartmanı 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 29. bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 29. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sctXHsPlhrg”]

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zdflR0R72Fg”]

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MK0Jkr_x18g”]

Masumlar Apartmanı 29. Bölüm Özeti

İnci’nin Neriman hakkında öğrendiği bir gerçek, olayların seyrini değiştirir ve Han duruma müdahale eder. Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise hem Neriman’ı hayal kırıklığına uğratmanın hem de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır.

Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Ancak her zamanki gibi Safiye’yle karşı karşıya gelir. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han’ın canını sıkar. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki şüphe son derece korkutucudur ancak gerçeğe ulaşmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir