1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 21. Bölüm

Kalp Yarası 21. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Paartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 21. Bölüm ile 22 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi yine son bölümü ile oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. Hande Sancakzade Ailesi’nden intikamını almanın mutluluğu ile en yakın arkadaşı Betül’e hedefine koyar. Aldatıldığını gözleriyle gören Azade’nin ise Adnan’a bir sürprizi vardır. Ayşe, içtiği içeceğe katılan zehir nedeniyle bebeğini kaybediyor. Ferit ise o gün telefonu açmadığı için pişman oluyor.

Kalp Yarası 21. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 21. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 20. Bölüm Özeti

Ferit’in seçimi hem Ayşe’yi hem Sancakzade Konağı’nı etkiler! Hande amacına ulaşır. Hain planlarıyla Ayşe’nin bebeğini kaybetmesine neden olur. Zamanında yaptıklarından pişman olan Azade ise bu duruma çok üzülüp Ayşe’yi teselli eder.

Hande Sancakzade Ailesi’nden intikamını almanın mutluluğu ile en yakın arkadaşı Betül’e hedefine koyar. Aldatıldığını gözleriyle gören Azade’nin ise Adnan’a bir sürprizi vardır. Azade’nin hazırladığı sürpriz ile Adnan’ı neler beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir