1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 27. Bölüm ile 23 Mart Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı, Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümleri Salı akşamları seyircilerle buluşuyor. Her bölümü ile seyirciyi ekrana bağlamayı başaran dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Masumlar Apartmanı 26. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 26. bölümde; İnci, yaşadığı duygusal patlamanın ardından herkesi kaygılandıran davranışlar sergilemeye başlar. Gözü ne Han’ı ne de Memduh’la Ege’yi görür. İnci’nin kendine gelmesini sağlayan ise hiç umulmadık biri olur. Masumlar Apartmanı 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ,

Masumlar Apartmanı 26. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jKW_VMq7ws8″]

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hDoGY6iwLwo”]

Masumlar Apartmanı 26. Bölüm Özeti
Neriman babasının ölümünden dolayı kendini suçlayan Ege’ye destek olurken kendini aşan bir harekette bulunur. Safiye ise olanların ardından kendini temizliğe verir. Tam kendine gelirken yaşanan yeni bir kriz, eski korkularını canlandırır.

Gülben, hala Esat’la iyi geçen buluşmanın etkisindeyken ondan gelen bir sürprizle yeni hayallere dalar. Han, Naci’yi göndermek konusunda kararlıdır. Ancak yaptığı hamlenin sonuçları ağır olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir