1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Barış Akarsu Merhaba Filmi Vizyona Giriyor

Barış Akarsu Merhaba Filmi Vizyona Giriyor
0

Bir döneme damgasını vuran Anadolu Rock tarzı yorumları ile bir çok hayran kitlesine sahip olan Barış Akarsu, 28. yaş günü olan 27 Haziran 2007 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda durumu ağır olarak hastaneye kaldırılmıştı ve 4 gün sonra şarkıcı genç yaşında hayata gözlerini yummuştu. Merhum sanatçının hayat hikayesini anlatan Barış Akarsu Merhaba filmi 18 Kasım tarihinde vizyona girecek.

Barış Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz’ın canlandıracağı “Barış Akarsu Merhaba” filminde, Almila Ada, Şafak Pekdemir, Hüseyin Avni Danyal, Ebru Nil Aydın, Metin Coşkun, Aslıhan Kapanşahin ve Burak Satıbol oynuyor.

Yapımcılığını Fikri Harika Production ve Aytaç Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mert Dikmen’in yaptığı filmin senaryosunu ise Mert Dikmen ve Can Anar kaleme aldı. 18 Kasım 2022’de Türkiye’nin yanı sıra 10 Avrupa, 10 Ortadoğu ülkesi, Azerbaycan, Rusya ve Kazakistan’da gösterime girecek filmin müziklerini Eser Taşkıran ve Mehmet Can Erdoğan yaptı.

Barış Akarsu, 2004 yılında yapılan Akademi Türkiye Yarışması’yla tanındı ve aynı zamanda bu yarışmanın birincisi olarak tamamlamıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir