Çukur 4. Sezon 8. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarına damga vuran Show tv dizisi Çukur 100. bölümü ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 8. Bölüm ile 26 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili’nin paylaştığı Çukur dizisi dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin önceki bölümünde Arık Böke Erdenet’in öldürülmesi büyük olay yaratmıştı. 99. bölümde Arık’ın ölüm haberi Erdenet ailesinde şok etkisi yaratırken Cengiz Yamaç’tan bunun sorumlularını isteniyor. Arık’ı öldürerek intikamını alan Cumali, Seren’e bir zarf vererek Çağatay Erdenet’e göndermesini istedi. Zarfın içinde Arık’ın kolyesi ve ödeştiklerine dair bir not vardı. Çağatay, Cengiz Erdenet’i arayarak notu ve kolyeyi gösterirken Arık’ın ölüm haberi Erdenet ailesinde şok etkisi yarattı.

Çukur 100. Bölüm Fragmanı

Çukur 100. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 8. Bölüm Ön izleme

Çukur 4. Sezon 7. Bölümde Neler Oldu?

Cengiz, Yamaç’a abisinin oğlunu öldürdüğünü söylerken bunun sorumlularını getirmesini istedi. Çukur bir kez daha büyük bir tehdit altındaydı. Yamaç, Çukur’a giderek Cengiz Erdenet’e karşı Cumali’yi uyarmak istedi ancak karşısında yine Çukur’u buldu. Çukur’a girmesine izin verilmeyen Yamaç, abisini uyarmaya çalışsa da Cumali, Yamaç’ı dinlemedi. Yamaç, Cumali’yi ve Çukur’u korumak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştü ve Cengiz Erdenet’e cinayetin arkasında başkalarının olduğunu söyledi. Olayın peşine düşerek Yakup’a ulaşmaya ve Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan Yamaç, Nedim’i de yanına alarak Yakup’u almak için baskın yaptı. Nedim’i Yakup ile bilerek yan yana bırakan Yamaç, ikisinin konuşmalarını Cengiz’e dinletti. Nedim, Yakup’u öldürerek kaçtı. Yamaç, Nedim’in peşine düştü ancak Nedim, Çukur’a girerek Yamaç’ın takibinden kurtulmayı başardı.

Vartolu, Nedim’i almak istese de Cumali buna izin vermedi. Düşmanının düşmanını dostu olarak kabul eden Cumali, Nedim’i koruması altına aldı. Eli boş şekilde Cengiz Erdenet’in yanına dönen Yamaç’ı finalde ailesiyle ilgili büyük bir sınav bekliyordu. Cengiz, Yamaç’a abilerini ve yeğenini hedef aldığını göstererek onlarla vedalaşması gerektiğini söyledi. Oğlunun kanını yerde koymamaya kararlı olan Cengiz Erdenet, Koçovalı tüm erkekleri öldürmeye karar vermişti. Köşeye sıkışan Yamaç ailesini nasıl kurtaracaktı?

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir