Kırmızı Oda 2. Bölüm
0

TV8 kanalının çiçeği burnunda yeni dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 2. Bölüm yeni bölümüyle 11 Eylül Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

Yayın hayatına yeni başlayan TV8 dizisi Kırmızı Oda dizisinin ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümü ile ciddi bir beğebi kazanan Kırmızı Oda dizisi AB reyting sıralamasında günü lider olarak tamamladı. Yayınlanan ilk bölümde Meliha, Mehmet ve Nesrin’in hikayesi damga vurdu. Meliha karakterinin çocukluğunda yaşadığı acı ve yaşamı boyunca yaşadıkları dikkat çekti. Kırmızı Oda 2. bölümde, Mehmet’in çocukluk anıları gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

Kırmızı Oda’nın ilk bölümü Meliha’nın hikayesi ile başladı. Meliha’nın yaşadığı ağır olaylar diziye damga vurdu. Dizide Meliha’nın çocukluğunda ve hayatının geri kalanında yaşadığı acı olaylar aktarıldı. Psikiyatrist ve Meliha’nın diyalogları ise Kırmızı Oda’nın dikkat çeken sahneleri arasında yer aldı.

Daha sonra ise bankacı olan Nesrin ve eşi Mehmet’in hikayesi ekranlara geldi. İlk bölümü ile TV8’de yayın hayatına başlayan Kırmızı Oda’nın 2.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İkinci bölüm fragmanında yer alan bir diğer oyuncu ise Melisa Sözen oldu.

Kırmızı Oda 2. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 2. Bölüm 2. Fragmanı

Kırmızı Oda 1. Bölüm’de Neler oldu?

İntiharın eşiğindeyken kızı tarafından kurtulan Meliha, acı dolu hayatını doktor hanıma anlattı. Konuştukça ekran başındakileri hüzne boğan Meliha, konuşarak az da olsa dertlerine çare bulmayı başardı. Bölümdeki bir konu ise Mehmet ve Nesrin’in ilişkisiydi. Paranoid bozukluk hastalığı bulunan Mehmet, eşine uyguladığı şiddeti doktor hanıma anlattı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir