Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm ile 9 Temmuz Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 3. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam’ın son bölümünde; Esra, Ozan’dan intikam almaya karar veriyor. Şirket verilerini çalmakla suçlanan Esra, Ozan’ın kapısına kadar gelip af dilemesiyle yelkenleri suya indirir. İşte Aşk Mantık İntikam 3. son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı.

Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SLqs-GV8Nwc”]

Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lUgm6WIs9Bs”]

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm Özeti

Tüm şirket, ayın etkinliği olarak CEO ile baş başa yemek yemek için müthiş bir yarış içine girerken, yarışın kazananı Esra olur. Baş başa yemek yiyecek olmalarına sinirlenen Ozan, Esra’ya o geceyi zehir etmeye ant içer.

Esra da Ozan’ı etkilemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Fakat gecenin sonu Esra’nın hiç ummadığı bir biçimde sonlanır. Esra, türlü oyunlarla Ozan’ı zor durumda bıraktığına sevinirken, hiç beklemedikleri bir şekilde Çağla’ya yakalanan Ozan ve Esra’nın sırrı açığa mı çıkmıştır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir