1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm
0

Cumartesi akşamları ekrana gelen Kanal D ekranlarının yeni dizisi Bir Annenin Günahı yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Annenin Günahı 3. Bölüm ile 5 Aralık Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni dizisi Bir Annenin Günahı 2. bölümü ile 28 Aralık Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in yer aldığı Bir Annenin Günahı dizisinin son bölümünde heycanlı anlara tanık olduk. Bir Annenin Günahı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde; Yusuf, ilk davasına giriyor ve işe Yağmur’un babasının katilini aramakla başlıyor! Suna ise sürekli Sadri’yi görüyor ve vicdan azabından kendiyle hesaplaşıyor.

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm Fragmanı

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm Özeti

Onun işlediği bir suçun cezasını başkası çeksin istemiyor. Yusuf da Sadri’yi öldürdüğü iddiasıyla mahkemeye çıkarılan Bekir’in davasını alıyor. Peki bundan sonra Suna nasıl bir hamle yapacak? Bu durum Yağmur ve Yusuf’a nasıl yansıyacak?

Suna, oğlu Yusuf’u yaşatabilmek için büyük günahı işler ve Sadri Güngör’ü vurur. Şimdi hem Sadri Güngör, hem de Yusuf hastanede yaşam savaşı verecektir. Bu savaşın galibi Yusuf olur ve geçirdiği ameliyat sonucunda hayata tekrar gözlerini açar. Oğlunun yaşamasıyla hayat bulan Suna, Sadri Güngör’ün ölümüyle yıkılır. Artık vicdanıyla baş başadır. Vicdanın sesi ise, Sadri Güngör’den başkası olmayacaktır.

Diğer yanda babasının ölümünün acısını yaşayan Yağmur teselliyi Yusuf’ta bulur. Suna işlediği suçun vicdan azabıyla savrulurken, Sadri Güngör’ün şüpheli ölümünü soruşturan İbrahim komiserin elde ettiği deliller, Suna’yı ve en yakınındakileri bambaşka yollara sürükleyecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap