Bir Annenin Günahı 6. Bölüm
0

Yeni sezon Kanal D dizilerinden Bir Annenin Günahı yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Annenin Günahı 6. bölümünü 26 Aralık Cumartesi akşamı Kanal D ektanlarından izleyebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı 5. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Özge Özberk (Suna),Mert Yazıcıoğlu (Yusuf),Emre Kınay (Çetin Alaz),Simay Barlas (Yağmur Güngör) gibi isimlerin rol aldığı Bir Annenin Günahı 5. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Annenin Günahı 6. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadım

Bir Annenin Günahı 5. Bölüm Özeti

19 Aralık 2020 Cumartesi günü yayınlanan Bir Annenin Günahı 5. bölümünde Yağmur, yaşadığı kötü bir olaydan dolayı tutuklanıyor!

Yağmur, annesi Nazan’dan, Bekir’in yanında çalıştığı Handan’ın babasının ilk eşi olduğunu öğreniyor. Babası Sadri, Handan’ın psikolojik sorunları yüzünden ayrılmış ve Nazan ile evlenmiş. Yağmur, Bekir ve Handan arasındaki iş ilişkisinden ve geçmişte yaşanan olaylardan dolayı babası Sadri’nin ölümünde parmağı olabileceğini düşünür. Evine gittiği Handan ile büyük kavga eder. Aralarındaki itiş-kakıştan sonra Handan dengesini kaybeder ve düşer. Düşerken de kafasını sehpaya vurur. Onu kanlar içinde yerde yatar gören Yağmur, Yusuf’u arayarak yardım ister. Sonrasında Yağmur gözaltına alınarak sorguya çekilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir