1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Annenin Günahı 5. Bölüm

Bir Annenin Günahı 5. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Bir Annenin Günahı yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Annenin Günahı 5. Bölüm ile 19 Aralık Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Bir Annenin Günahı 4. ve son bölümü ile dün akşam Kanl D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in yer aldığı Bir Annenin Günahı dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Bir Annenin Günahı 4. son bölümünde; Sadri Güngör’ün katilinin peşinde olan Yusuf çok önemli bir bilgiye ulaşır! İbrahim komiser bugüne kadar sakladığı gizli sevdasını Suna’ya açar. Bir Annenin Günahı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Annenin Günahı 4. son bölüm özeti.

Bir Annenin Günahı 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vIzZXELNz2w”]

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm Özeti

Suna hiç beklemediği bu aşk itirafı karşısında şaşkındır. İşlediği günah ve kalbinin sesiyle karşı karşıya kalır. Diğer yanda ise, Sadri Güngör’ün katilinin peşinde olan Yusuf çok önemli bir bilgiye ulaşır. Edindiği bilgi onu ve yaşadığı şehri terk eden Yağmur’u çıktığı yoldan döndürebilecek midir?
Yusuf mezun olduktan sonra stajını yapmak üzere bir avukatlık bürosunda işe başlar. Ancak aldığı her davayı kazanması ile ünlü patronu avukat Tuna zor bir kadındır. Ne kadar zor olursa olsun Yusuf, avukat Tuna’yı, Bekir’in davasını alması için ikna eder.

Yusuf’un gerçekleri ortaya çıkarmak uğruna, Bekir’in suçsuzluğunu ispat edip onu kurtarmak için gösterdiği çaba, Suna’yı giderek daralan bir çemberin için hapsederken, Yağmur’la aralarına yıkılması imkansız gibi duran bir duvar örecektir. Yusuf, Yağmur’la aralarındaki duvarı yıkıp gerçek katili bulmak için çıktığı bu yolda adım adım annesi Suna’ya yaklaştığından habersizdir.

Diğer yanda Bekir’in, görülen duruşmada söyledikleri ise, Sadri Güngör cinayeti ile ilgili soruşturmayı bambaşka bir yöne çevirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir