1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm
0

Kanal ekranlarında yeni dizi Bir Annenin Günahı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Bir Annenin Günahı 2. Bölüm ile 28 Kasım Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Ekranların yeni dizisi Bir Annenin Günahı 1. bölüm ile 21 Kasım Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in rol aldığı Bir Annenin Günahı dizisi ilk bölümü ile beğeni topladı. Bir Annenin Günahı’nda çalan şarkıyı kim söylüyor? en çok arananlardan biri oldu.

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm İzle

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm Fragmanı

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Özeti

Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı “Bir Annenin Günahı” nın ilk bölümünün konusu şöyle;

Suna, büyük umutlar beslediği ilk göz ağrısı Yusuf, kızı Zehra ve evin en küçüğü Ali ile birlikte zor ama huzurlu bir yaşam sürmektedir. Küçük bir balıkçı dükkanı işletmekte, kazandığı ile çocuklarını okutmakta ve zorlu hayat koşullarında dimdik ayakta durmaktadır. Sakin ve huzurlu yaşamları büyük oğlu Yusuf’un ölümle burun buruna gelmesiyle bir an da alt üst olur. O andan itibaren Suna oğlunu yaşatabilmek için ölümle yaşam arasında bir savaşa girer. Suna, anneliğin en büyük sınavını verecektir. Oğlunu yaşatmak pahasına bir insanı öldürmek! Suna girdiği bu savaşta oğlu Yusuf’u yaşatarak galip çıkmış gibi görünse de, işlediği büyük günahın vebali ne onun ne de çocuklarının peşini asla bırakmayacaktır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir