1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Ercüment Çözer Dizisi Saygı 27 Ekim’de Başlıyor!

Bir Ercüment Çözer Dizisi Saygı 27 Ekim’de Başlıyor!
0

Uzun süredir bekelenen BluTv dizisi Saygı, yayın tarihi belli oldu. Bir Ercüment Çözer Dizisi Saygı 27 Ekim’de BluTV platformunda yayın hayatına başlıyor olacak.

Bir döneme damgasını vurmuş Behzat Ç. dizisinin spin-off dizisi olan Saygı dizi için fragman yayınlandı. Platformun yeni dizisi, Behzat Ç. dünyasındaki kötü karakter Ercüment Çözer’e odaklanacak ‘Saygı’ 27 Ekim tarihinde izleyicileri ile buluşacak.

Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’i kendi şehrinde göreceğimiz ve kadrosunda Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum’u buluşturan dizide toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü insanların hikâyeleri anlatılacak. Senaryosu Ercan Mehmet Erdem tarafından yazılan Saygı, toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in takip ettiği bu yolda kendisiyle aynı amaca sahip olduğuna inandığı iki genç ile kesişecek. Dizi, Ercüment Çözer ve bu iki gencin macerasını konu alacak.

Yayın tarihine gün sayan diziden dikkat çekici yeni bir tanıtım ve afiş paylaşıldı. Fenomen haline gelen Ercüment Çözer’i (Nejat İşler) ilk kez kendi şehri olan İstanbul’da göreceğiz.

‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin kadrosunda Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’in yanı sıra Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can yer alıyor. Inter Medya yapımcılığındaki dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı oturuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir