Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm
0

Show TV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ile devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm ile 17 Ekim Cumartesi akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. bölüm ile ekranlara geldi. Yıldız, Şule’yle olanlardan sonra içinde biriktirdiklerini tutamayarak büyük bir patlama yaşadı. Artık büyük aşkı için yaşadıklarından dolayı yorulan Yıldız her şeyi arkasında bırakıp ortadan kaybolmaya karar verdi ancak tam gitmek istediği anda onun için gelen polislerle karşılaştı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde heyecanlı anlar yaşanacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey’in saldırıya uğradığı anların yürekleri ağza getirdiği tanıtımda Kuzey, Yıldız’ı Bulut’a karşı uyarıyor. Bulut, Kuzey’den ayrılması için Yıldız’ı tehdit ederken Yıldız’ın ne yapacağı merakla bekleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 2. Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölümde Neler Oldu?

Yıldız’ın içinde biriktirdiği çığlığı herkes duymuş fakat artık bitap düşmüştür. Ne yirmi yıllık aşkı için uğraşmaya gücü vardır ne de orada yaşamaya. Belli ki bu aşk onu daha çok başka yerlere savuracaktır. O yüzden herkes için en iyisi olduğuna inandığı bir karar verir. Artık kurtulacaktır. Ama yine hiçbir şey umduğu gibi olmaz. Yıldız yine “suçlu” durumuna düşmüştür. Kuzey, onu aklamak için elinden geleni yapacaktır. Kuzey, Yıldız için elinden gelenin fazlasını yapsa da hiçbir şeyi değiştiremediğini fark eder ve strateji değiştirir. Sefer ve Ruhi’nin yardımıyla Yıldız’ı kaçırır. Kuzey, Yıldız’ın aşkını alevlendireceğini zannederken bir avuç külle kalakalmıştır. Ama bu aşkın küllerinden doğacağına dair umudu bir an bile azalmamaktadır. Yıldız, Kuzey’i sonsuza kadar gönderdiğini zannederken inatçı aşık bambaşka bir şekilde karşısına çıkacaktır. Kuzey, aşklarının karşısında hiçbir engelin duramayacağını, Yıldız’dan vazgeçmeyeceğini her an her yerde ve farklı şekillerde gösterse de tehlike, yakalarını bırakmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir