Kalp Yarası 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 3. Bölüm ile 12 Temmuz Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Kalp Yarası bu hafta 2. bölümüyle ekrana geldi. Kalp Yarası dizisinin son bölümünde; Hande, Ayşe’yi vurarak herkesi şaşırttı. Kalp Yarası dizisinin son bölümünde heyecan doruktaydı. Kalp Yarası’nda aşk itirafı 2. bölüme damga vurdu.

Kalp Yarası 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 3. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 3. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 2. Bölüm Özeti

Ferit ve Ayşe evleniyor, Antalya’da yer yerinden oynuyor! Ferit ve Ayşe’nin herkesin şaşkın bakışları altında nikah masasına oturması, Antakya’nın gündemine damga vurur. Hande büyük bir hayal kırıklığı yaşarken; Hüseyin ve Zümrüt Varoğlu, Sancakzadelerle tüm ilişkilerini keserler.

Gelecek planları çöken Azade Hanım ise Ayşe’yi gelin olarak kabul etmez. Ferit, herkesi aşk evliliği yaptığına inandırmaya çalışırken; Ayşe karşısında hem Hande’yi hem Azade’yi bulur. Yaman, her şeyini kaybetse bile Hande’nin peşini bırakmaz; ancak Zümrüt, Hande’nin bir şeyler sakladığından şüphelenmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir