1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Tövbeler Olsun 2. Bölüm

Tövbeler Olsun 2. Bölüm
0

TRT1 kanalının yeni dizisi Tövbeler Olsun 2. Bölüm ile 16 Ağustos Pazar akşamı ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Tövbeler Olsun sosyal medyada oldukça konuşuldu. İlk bölümü ile dizi şimdiden kendini oldukça izleyiciye beğendirmiş gözüküyor. Yeni dizi başarılı ama pinti bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten, cömertliğe giden büyük değişimini konu alıyor.

Tövbeler Olsun 2. Bölüm 1. Fragman

Tövbeler Olsun 2. Bölüm 2. Fragmanı

Tövbeler Olsun 2. Bölüm izle

Tövbeler Olsun Dizi Oyuncuları

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal bulunuyor.

Tövbeler Olsun Son Bölümde Neler Oldu?

Namzet Horanta’nın başına gelen kaza sonrası yaşadığı değişimine başta karısı Latife ( İpek Tuzcuoğlu) , kızı Nazmiye (Seda Türkmen),oğulları Sinan ( Mert Carim) ve Buğra’nın ( Sercan Badur) tepkisi ne olacak? Namzet’in yaşadığı bu değişim eski ortağı ve en büyük düşmanı Osman’ı (Erkan Can) nasıl etkileyecek? Vicdanı ve intikam hırsı arasında kalan Osman, senelerce “hep tasarruf, hep terakki” diyerek pintilik yapan, başına olmadık işler açan Namzet’in değişiminden nasıl etkilenecek? İki düşmanın arasındaki bu büyük düğümde “Uğurlu Sikke’ye” en çok kimin ihtiyacı olacak?

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-14

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir