1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm
0

Sevilen dizi Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile Cuma günleri Exxen platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Leyla ile Mecnun 9. Bölüm ile 29 Ekim Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi uzun bir aranın ardından Exxen platformunda tekrar yayınlanmaya başladı. Leyla ile Mecnun son bölümde intihar eden Leyla’nın hayata geri dönmesi için ether ile onunla ekibe geçmeye çalışan ekibimiz yine olaylar olaylar peşinde.

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm Fragmanı

Leyla ile Mecnun 8. Bölüm Özeti

Bir yandan iyi tarafı bir yandan kötü tarafı Leyla’nın ortaya çıkarmak isteği gerçeği hangisi. Bunlara dayanamayan Leyla artık bu durumdan kaçmak ister ve bir kutu hapı aynı anda yutar. Daha sonrasında hastaneye kaldırılan Leyla yaşam mücadalesi verir.

Ekibimiz ise Leyla’yı kurtarmak için ether’e başvurur. Leyla’nın hayal gücüne giren Mecnun, dede ve İsmail abi Leyla’yı hayata döndürmeye çalışır. Erdal Bakkal ise Kaan’ın tavsiyesi ile Erdal Bakkal Coin çıkartır. Kısa sürede çok zengin olan Erdal bakkal konferanslarda başarının sırlarını anlatırken bir anda tüm parasını kaybetmesi çok uzun sürmez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir