1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 111. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 111. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 111. Bölüm ile 4 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 110. bölüm ile 28 Ekim Perşembe akşamları ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha gerçekleri öğrenince Demir’in biletini keser. Boşanma hazırlıklarına girişen Züleyha, herkesi şaşırtacak bir hamle yapar.

Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon 9. bölüm izlemek için tıklayınız.


Bir Zamanlar Çukurova 111. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 110. Bölüm Özeti

Saniye ve Lütfiye, Züleyha’nın öfkesini dindirmeye çalışırken, Züleyha her şeyi ardında bırakıp yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. üleyha’nın Hakan’la gitmesini sindiremeyen Fikret, konakta gerginlik yaratır. Çetin onu sakinleştirmeye çalışırken Fikret’in gazabından nasibini alır ve iki arkadaşın arası açılır. Züleyha, Fikret’i hayatına karışmaması konusunda bir kez daha uyarırken; Çetin, Fikret’in Züleyha’dan hoşlandığını düşünmeye başlar.

Hakan, Züleyha’nın zor günlerinde ona destek olmayı ihmal etmez. Paylaştıkları şeyler ikiliyi birbirine daha çok yakınlaştırırken, Hakan duygularını gizleyemeyecek noktaya gelir. Abdülkadir, ortağının Züleyha’ya kapılmasından endişe duyarken; Hakan, gittikçe Züleyha’ya çekilmektedir.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir