1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 9. Bölüm

Maraşlı 9. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen ATV dizisi Maraşlı yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Maraşlı 9. Bölüm ile 8 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi ATV ekranlarında bu akşam 8. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 8. bölümün ardından şimdi de Maraşlı 9. bölüm için araştırmalarına başladılar. Geçtiğimiz bölümde Savaş’ın Aziz Türel’in öldürdüğü eski ortağı Ömer’in oğlu olduğunu öğrenen Mahur ve Maraşlı geçmişte yaşananları çözmeye başlamıştı. Mahur uzun süredir kandırıldığını ve ailesinden birilerinin kendine zarar vermeye çalıştığını düşünüyordu. Geçmişte yaşanan olayları ve babasının kendinden neler sakladığını öğrenmekte kararlı olan Mahur, her detayı didik didik araştırıyor, her ipucunun peşinden koşuyor.

Maraşlı 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FB_83UyhdhE”]

Maraşlı 8. Bölüm Özeti

Savaş, yüzünde derin yanıklar ile hastaneye kaldırılır. Çok bitkin ve hasta olan Savaş sinir krizi geçirir. Uyandığında verdiği ilk emir “Maraşlı’yı bulun” olur. Savaş, Maraşlı’dan intikamını nasıl alacak? Hilal ve Kemal tarafından sorguya alınan ve duygularına yenik düşmemesi konusunda uyarı alan Maraşlı, planında değişiklik yapacak mı? Babasının yüzüne bakmayan Zeliş, Mahur’a çok yakın davranır. Mahur, Maraşlı’ya ne kadar samimi davransa da Maraşlı ondan uzak durur. Zeliş’in taburcu olmasıyla Mahur, Maraşlı’nın evine gider. Maraşlı’dan şüphelenmeye başlayan Mahur, evi arayarak delil bulmaya çalışır. Mahur, Maraşlı’nın evinde ne gibi dellilere rastlayacak? Gerçekleri öğrenecek mi? Sinir krizi geçiren Necati babası Aziz’le ilk kez yüzleşir. Bu yüzleşmede geçmişin karanlık sırları su yüzüne çıkmaya başlar. Aziz, Sedef ve Ömer üçgeninde yaşanan olaylarda Necati nasıl bir rol üstlenmiştir? Maraşlı’ya karşı güveni sarsılan Mahur, ona koruma görevinden kovulduğunu söyler. Herkesten uzaklaşma kararı alan Mahur, yurt dışına gitmeye karar verir. Mahur’u durdurmak için havalimanına gitmeye karar veren Maraşlı, Mahur’u kararından vazgeçirebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir