1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm ile 15 Aralık Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin 10. bölümünde; Davut ve Gülfem’in yakınlaşması dikkat çekti. Malik Beyin ölümü üzerindeki, şüpheler artar. Diğer yandan Gülfem ve Davut, madene indikleri sırada bir patlama gerçekleşir. İki aşık bu enkazdan sağ çıkabilecek mi?

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 10. Bölüm Özeti

Babasının ölümünden dolayı Davut’tan şüphe etmiş olsa da yüreği buna asla inanmıyordur. Rafet Bey’in ölümünün hemen ardından Kasapoğlu’nun çiftliğine yapılan saldırı Davut’un içindeki intikam ateşini öylesine büyütür ki bir gece kulüpte Ali Gelik’in karşısına dikilir. Kararlıdır, onu öldürecektir. Ama Bahar Aras adında gizemli bir kadın çıkar ortaya ve engeller Davut’u… Sırlarla dolu bu kadının da tek bir hedefi vardır aslında. O da Paşazade Madencilik’in peşindedir. Yavuz da Behice’nin kırılgan ve keder dolu halini kullanarak madeni ve maden mahallesini ele geçirmeye çalışmaktadır. Bu sırada Davut kimliği belirsiz adamlar tarafından kaçırılır ve kendi mezarının başına götürülür. Ardından Yavuz, Behice’yi evlenmeye ikna eder. Paşazade Madencilik, Gülfem ve Davut’un ellerinden kayıp gitmek üzeredir. Her şey sarpa sarıyordur. İki aşık çaresiz bir haldedir. Ama aşk dolu bir öpücük, tüm bu kötülüklerin karşısında durmaya yetecek kadar kuvvetlidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir