1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Black Lightning

Black Lightning
0

CW tüm süperkahramanlarınin bir araya geldiği dört bölümlük Crisis on Earth-X’i yayınlandığı gece, yeni dizisi ​​”’i de görücüye çıkardı. 16 Ocak’ta CW’de The Flash’in yayının hemen ardından prömiyer yapacak süper kahraman serisinden ilk teaser videolar ve görseller geldi.

Black Lightning’in Tony Isabella ve Trevor Von Eeden tarafından yaratılan başkarakteri Jefferson Pierce iki çocuk babası, lisede müdür olarak çalışan bir adamdır. Jefferson aynı zamanda kendini muhitteki suç çetelerinin gençlere bulaşmasını önlemeye adar ve böylelikle yerel bir kahramana dönüşür. Ne var ki Jefferson büyük bir sırla yaşamaktadır. Bundan yaklaşık dokuz yıl önce başka türden bir süper kahraman olan Jefferson, elektriği istediği şekilde kontrol edebilen maskeli kahraman Black Lightning’dir ve bu süper güçlerini doğup büyüdüğü şehri beladan korumak için kullanmıştır. Bu zorlu görevin kendisinde ve ailesinde yarattığı tahribat onu süper güçlerini bir kenara bırakıp sıradan bir hayat kurmaya iter. Ancak suçun yeniden tavan yapmasıyla maskesini tekrar takmak zorunda kalacaktır.

Black Lightning, yıllarca kimliğini saklayan Jefferson Pierce’in kızını geri kazanmak için süper kahraman kostümünü yeniden giymesini anlatıyor.
  • Yönetmen
    Salim Akil ((1 episode, 2018))
  • Senarist
    Salim Akil Mara Brock Akil, Tony Isabella, Trevor Von Eeden,
  • Oyuncu
    William Catlett (Lala 4 episodes, 2018), Cress Williams (Black Lightning 3 episodes, 2018), Nafessa Williams (Anissa Pierce 3 episodes, 2018), China Anne McClain (Jennifer Pierce 3 episodes, 2018), Christine Adams (Lynn Pierce 3 episodes, 2018), Shein Mompremier (Chenoa 3 episodes, 2018), Chantal Thuy (Grace Choi 3 episodes, 2018), David Dunston (Banquet Guest 2 episodes, 2018), Damon Gupton (Inspector Henderson 2 episodes, 2018), Brian Kayode-Patrick Johnson (Wealthy Donor 2 episodes, 2018), Marvin ‘Krondon’ Jones III (Tobias Whale 2 episodes, 2018)

Fragman

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir