Cam Tavanlar 3. Bölüm
0

Show TV ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Cam Tavanlar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Cam Tavanlar 3. Bölüm ile 23 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarının farklı ve romantik hikayesiyle izleyiciyi renkli bir dünyanın içine çeken, Ojo Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisinin üçüncü bölüm tanıtımı yayınlandı. Cem ve İskender’in, Leyla’nın restoranını ziyaret ettiği tanıtımda İskender’in Leyla’ya karşı olan hisleri merak uyandırıyor. Aralarındaki tüm çekişmeye rağmen Leyla’dan uzak kalamayan Cem, onun yanında İskender’i görünce hayal kırıklığına uğrarken, Leyla’nın Asude’ye girişini yasaklayarak herkesi şaşırtan bir hamle yapıyor.

Cam Tavanlar 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Cam Tavanlar 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dTrURxkwRCM”]

Cam Tavanlar 2. Bölüm Özeti

Cam Tavanlar’ın ekrana gelen heyecan dolu ikinci bölümüne Leyla ve Cem’in kıyasıya yarışı damga vurdu. Asude’den ayrılmak zorunda kalan Leyla, daha güçlü bir şekilde yeniden ayağa kalktı ve sıfırdan başlamak için harekete geçti. Asude’de çalıştığı bir müşterisi olan Güler Hanım’a, kendi yerini açtığını söyleyerek ilk adımı istemeden atmış olan Leyla, çok kısa bir süre içinde kendi restoranını açmak için kolları sıvadı. Tedarikçiler ile görüşmek için Leyla’nın ani bir kararla çıktığı şehir dışı seyahati, Cem için de yeni bir tehlike demekti.

Cem, Leyla’nın peşinden yollara düşünce heyecan dolu rekabet başladı. Tedarikçileri kendi restoranıyla çalışmak için ikna etmeye çalışan ikili kıyasıya mücadele verdi. Şehir dışındaki renkli yolculukta Leyla’nın arabasının bozulmasıyla ikili geceyi birlikte geçirmek zorunda kalırken aralarındaki aşk kıvılcımları da yeniden hissedildi. İstanbul’a döndüklerinde ise zorlu mücadelesine devam eden Leyla sonunda ‘Lujuria’ adını verdiği şık restoranını açmayı başardı. Üstelik Lujuria, Asude’nin tam karşısında yer alarak savaşın çok daha kızışacağını gözler önüne serdi. Cem, Leyla’nın inadı ve azmine bir kere daha hayran kalırken finalde Cem’in Leyla’yı öpmesiyle tutku dolu, sürpriz bir an yaşandı. Karşılıklı restoranlarda ezeli rakip olan ancak aşktan da kaçamayan Leyla ve Cem ikilisinin tüm bu olanlardan sonra neler yaşayacağı merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir