1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümü ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm ile 15 Nisan Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 2. yeni bölüm ile perşembe akşamı ekrana geldi. Son bölümde Kanlı Noel gecesinin en çarpıcı olayları yansıtıldı. İzleyeni derinden etkileyen Bir Zamanlar Kıbrıs’ta son bölümde yaşananlar haberimizde. Dizinin 2. bölümünde Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda zulüm altında eksilerek yoluna devam etmektedir. Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=tGER0Kjm-J8″]

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ktZ-8CT7vKs”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Özeti

Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda zulüm altında eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yandan kafileye sahip çıkmalı diğer yandan kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır.

Sampson’un özellikle İnci’yi neden kaçırdığı ortaya çıkarken Makaryos son yumruğu vurma peşindedir. Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir. Ankaralı adaya ayak basar basmaz hem Lefkoşa’yı hem de göçenleri rahatlatmak için hamlelerine başlar. Bereli kahraman Kıbrıslı Mücahitle kol kola girdiğinde Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir