1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Euphoria 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Euphoria 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

İlk sezonu ile büyük beğeni toplayan Euphoria dizisinin yeni sezonunda haberler var! Euphoria 2. sezon fragmanı yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu. Yeni sezonu ile Euphoria 9 Ocak’ta HBO ekranlarına geri dönüyor.

Hunter Schafer, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Storm Reid, Austin Abrams ve Nika King gibi oyuncuların yer aldığı Euphoria 2. sezon bölümleri ile ekranlara geri dönüyor. Yeni sezonda oyuncu kadrosuna Dominic Fike, Minka Kelly ve Demetrius “Lil Meech” Flenory Jr. kadroya katılıyor. Yeni sezonda Rue (Zendaya) ve Jules’un (Hunter Schafer) sezon finalinde ayrılmasının ve Rue’nun uyuşturucu bağımlılığının nüksetmesinin ardından ortaya çıkan gidişatı keşfedecek. İkinci sezon fragmanında Rue, Frank Sinatra’nın “Call Me Irresponsible” şarkısının melodisine göre evinin etrafında dans ediyor.

Bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan Euphoria, yüksek dozda uyuşturucu almasının ardından önce hastaneye kaldırılıp ardından terapi gören Rue’nun anlatıcılığında hikâyesini ilerleten dizi, uyuşturucu, seks ve şiddetin iç içe geçtiği bir dünyayı bizlere sunmuştu. Kurgusu, atmosferi ve karakter tasarımıyla ön plana çıkan dizi, ilk sezonuyla izleyicinin beğenisini kazandı. Hâliyle bu durum, dizinin 2. sezonunun çekilmesine zemin hazırladı.

25 yaşındaki başarılı oyuncu Zendaya sosyal medya hesabından Euphoria 2. sezonuna ait ilk görüntüleri paylaştı.

İlk sezonu 2019’da ekranlara gelen ve başrolünde Zendaya’nın yer aldığı HBO dizisi “Euphoria”nın 2. sezonu 9 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak. Euphoria dizisi ilk sezonuyla 9 dalda Emmy’e aday gösterilip bu adaylıkların 3 tanesini kazanmıştı.

Euphoria 2. Sezon Fragmanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir