1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

BluTV’den Yeni Dizi “Yarım Kalan Aşklar”

BluTV’den Yeni Dizi “Yarım Kalan Aşklar”
0

Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’den Yarım Kalan Aşklar dizisi geliyor. TIMS&B Productions yapımı olan yapımcılığını Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Muhteşem Yüzyıl dizilerindeki çalışmalarıyla tanınangibi Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Yarım Kalan Aşklar”, BluTV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Haziran ayında çekimlere başlanması planlanan proje, bir trafik kazası sonucu hayatını kaybettikten sonra başka bir bedende dünyaya geri dönen Ozan adlı karakterin hikayesini anlatıyor.

Son dönem orijinal içeriklere ağırlık veren, Türkiye’nin sevilen dijital platformlarından BluTV, büyülü gerçekçilik mottosuyla hazırlanan senaryoyu hayata geçiriyor ve önümüzdeki yayın döneminde diziyi yayınlamayı planlıyor. İddialı proje Yarım Kalan Aşklar’ın başrollerinde, son yılların ses getiren genç oyuncularından Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor.

BluTV’nin yayınladığı orijinal sinopsise göre dizinin konusu şöyle; “İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.”

Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi başarılı yapımları yöneten Umur Turagay, bu dizinin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryo ekibinde ise, Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk yapımlarından tanıdığımız Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üçlüsü yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir